KONST / Litografier / Färglitografi 12411093
nr 1241 1093
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Signerad, ej numrerad, 35x45
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:45:38
18/3 19:40:38
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg